Mavi Vadi

MaviVadi- Sapanca, Muradiye köyündedir. Coğrafi yapısı “Samanlı Dağlarının eteklerinde, çevresi orman dokusu ile çevrili ”İskandinav” bungalov evleri, şelalelerden oluşan derenin hemen kıyısındadır bungalov evler 2 ile 6 kişi kapasitesindedir.

Misafirlerimize serpme yöresel kahvaltı ikram edilmekte. Aile tatilleri yanı sıra, arkadaş gurupları ve kurumsal buluşmalar için idealdir.

Yatak odası, salon ve banyo rüstik, modern Yaşamın konforu ile düzenlenmiştir. Keza yatak odası ve salon beş metre pencereleri panorama orman manzarasına sahiptir. Mutfak arac gerecleri full donanımdadır. Yaban orman patikaları ve dere kıyılarında kendinizi şımartıp, hayallerinizdekir aktiviteleriyapabilirsiniz.
doğaya dokunun.

Bazı günler cep telefonunu kapatmanız, bilgisayardan uzaklaşmanız ve bitmek bilmeyen yapılacaklar listenizi bir kenara bırakmanız yeterlidir.

Hayat biraz fazla çılgın ve kaotik hale geldiğinde, temellere geri dönme ve doğaya geri dönme zamanı. Dinlenmek ve doğanın sunduğu her şeyin tadını çıkarmak için Muradiye deresi üzerindeki Mavi Vadi Doğa Kampı en iyi seçeneklerinizden biridir.

Mavi Vadi Doğa Kampı

İletişim Bilgilerimiz

Adres :

Muradiye, Muradiye sokak No.54, 54600

Sapanca / SAKARYA

Mail: mavivadidoga@gmail.com