Mavi Vadi
sapanca, bungalov, bungalov evleri, villa, villalar, sapanca villları, sapanca bungalov evleri, sapanca havuzlu bungalov, bungalov kiralama, bungalov oteller, sapanca otelleri, sapanca bungalov, bungalov sapanca, doğada bungalov evleri, sapanca havuzlu bungalov, sapanca jakuzili bungalov, doğa kampı bungalov, sapanca resort, Kiralık Bungalov İlanları, Sapanca Bungalov Evler, Bungalow, En Uygun Bungalov Otel Fiyatları, Sapanca Otelleri, Kiralık Bungalov, Bungalow Tatili, Bungalov, En Güzel Bungalovlar, En iyi Bungalov Tatili, Türkiyenin En Güzel Bungalov Evleri, Bungalov Ev Fiyatları, En Uygun Fiyatlı Bungalovlar, doğada çadır kamp,doğa yürüyüşü, yürüyüş parkurları,kamp ateşi, mavi vadi, doğada aktivite, macera kampı, yoga, yoga kampı, fitness, meditasyon kampı, meditasyon, fitness kamp, aktivite, atv safari, jeep safari, sapanca macera, doğada çadır kamp,doğa yürüyüşü, yürüyüş parkurları,kamp ateşi, mavi vadi, doğada aktivite, macera kampı, yoga, yoga kampı, fitness, meditasyon kampı, meditasyon, fitness kamp, aktivite, atv safari, jeep safari, haftasonu, nereye gitsem, haftasonu, gezi rehberi, sapanca tanıtım, sapancada, gezilecek, yerler, sapanca kartepe, sapanca istanbul arası, sapanca tur

Bazı günler cep telefonunu kapatmanız, bilgisayardan uzaklaşmanız ve bitmek bilmeyen yapılacaklar listenizi bir kenara bırakmanız yeterlidir.


Hayat biraz fazla çılgın ve kaotik hale geldiğinde, temellere geri dönme ve doğaya geri dönme zamanı.
Dinlenmek ve doğanın sunduğu her şeyin tadını çıkarmak için Muradiye deresi üzerindeki Mavi Vadi Doğa Kampından daha iyi bir yer yoktur.


MaviVadi- Sapanca,Muradiye köyündedir, Coğrafi yapısı “Samanlı Dağlarının eteklerinde,çevresi orman dokusu ile çevrili ”İskandinav”bungalov evleri,şelalelerden oluşan derenin hemen kıyısındadır bungalov evler 2 ile 6 kişi kapasitesindedir.
Misafirlerimize serpme yöresel kahvaltı ikram edilmekte. Aile tatilleri yanı sıra,arkadaş gurupları ve kurumsal buluşmalar için idealdir.


Yatak odası, Salon ve banyo rüstik, modern Yaşamın konforu ile düzenlenmiştir. Keza yatak odası ve salon beş metre pencereleri panorama orman manzarasına sahiptir. Mutfak arac gerecleri full donanımdadır. Yaban orman patikaları ve dere kıyılarında kendinizi şımartıp, hayallerinizdekir aktiviteleriyapabilirsiniz.
doğaya dokunun.

Dağ maceranıza Ücret mukabilinde 4×4 Jeep veya ATV ile rehber eşliğinde Off-road Safarilere doyamayacaksınız. Kısa ve uzun mesafe yürüyüş parkurların keyfini yaşıyacaksınız.Akşam saatleri artık derenin ve şelalelerin yanı başında mangalınızın keyfini sürün… Vee gece yıldızların altında verandanızdasınız.. Burası Mavi Vadi Doğa Kampı…